Co to jest Share Week?

Na blogu Andrzeja Tucholskiego (kto jeszcze nie zna niech klika w te pędy) pojawiła się druga edycja akcji pod takim właśnie tytułem. Polega ona wymienianiu się między sobą blogami, które najbardziej lubimy odwiedzać. Wrzucamy linki i poznajemy się nawzajem, bo w otchłaniach blogosfery wciąż jest wiele blogów nieodkrytych (o czym sam się często przekonuję). Zachęcam w takim razie do dodawania w komentarzach swojej TOP 3/5 ulubionych blogów/vlogów. Szczegóły macie na Jestkulturze.

 

TOP 5

 

1. Mr. Vintage

Świetne miejsce dla miłośników męskiej elegancji i mody. Jest to blog, który śledzę już od dłuższego czasu. Niedawno przeszedł sporą przemianę i tworzy się z tego naprawdę solidna marka, której wróżę sporo sukcesów. O Michale Kędziorze już było głośno, ale z pewnością będzie jeszcze głośniej.

 

2. Jestkultura

Fantastyczny blog z mojego podwórka bo dotyczący, tu niespodzianka, kultury. Piszemy na podobne tematy, dlatego też zaglądam regularnie.Wpadnij, a poczujesz się jak u siebie w domu.

 

3. Segritta

Na początek było dwóch Blogerów, żeby się przypadkiem nie okazało (a raczej potwierdziło), że blogosfera jest zdominowana przez Blogerki. Segritta porusza tematy przeróżne, niekoniecznie damskie, a czyta się ją wyśmienicie. Po ostatniej akcji z Nikonem zrobiło się w okół niej nieco szumu, co więcej, zupełnie niepotrzebnego.

 

4. One day, one tie

Tutaj już nieco mniej mainstreamowo. Warto zajrzeć. Jeden krawat – jeden dzień i ani razu się nie powtarzają. Dzisiaj był 984. ;o

 

5. Book z nami

Świetna inicjatywa kilku naprawdę ogarniętych w temacie ludzi. Książki to mój żywioł i staram się poświęcać im jak najwięcej czasu. Jeśli jesteś molem książkowym to jest to z pewnością świetne miejsce dla ciebie.

 

Zapraszam oczywiście do dzielenia się swoimi wyborami w komentarzach.

Tagi: